Punkt Sprzedaży Wydawnictw Uczelnianych

Jakie są korzyści po zrealizowaniu pierwszego zamówienia?

Podczas realizacji pierwszego zamówienia w serwisie ksiegarnia.galapp.net otrzymują Państwo konto dostępu. Wygląda to tak, że podczas rejestracji danych koniecznych do realizacji zamówienia wprowadzany jest unikatowy identyfikator oraz hasło. Właśnie dzięki tym danym możliwe jest zalogowanie się w serwisie podczas kolejnych odwiedzin naszej strony.

Po zalogowaniu każdy zarejestrowany internauta ma dostęp do takich opcji jak:

  • Pokaż koszyk zamówienia - w nim przechowywane są informacje o bieżącym (przygotowywanym) zamówieniu. Oznacza to, że nad przygotowaniem zamówienia można pracować dłuższy czas i wysłać je do realizacji po skompletowaniu żądanych pozycji.
  • Moje zamówienia - każde zamówienie jest pamiętane, można zobaczyć pełną historię realizowanych własnych zamówień. Ponadto widoczne są statusy zamówień, dzięki czemu użytkownik może obserwować na jakim etapie znajduje się jego zamówienie (zamówienia)
  • Moje dane - dane użytkownika można samodzielnie modyfikować
  • Korespondencja - za pomocą tej opcji możliwa jest bezpośrednia korespondencja z osobami realizującymi zamówienia.
  • Zadawane pytania i odpowiedzi z biura są przechowywane wraz z historią na stronie serwisu. Ponadto cała korespondencja przesyłana jest także automatycznie za pomocą poczty e-mail.
  • Każde kolejne zamówienie odbywa się szybciej z uwagi na fakt, że nie ma konieczności ponownej autoryzacji (dane rejestracyjne zostały zapisane i zapamiętane).

Zapraszamy do współpracy.